+9 0.342 235 35 55

satis@ozyasarmakina.com
Örnek Sanayi Sitesi 4. Cadde No: 4/B Gaziantep / Türkiye

Sosyal:

         ÖZYAŞAR MAKİNA , Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu’nun Sanayi Başkenti Gaziantep’te kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana birçok teknolojik gelişmeler yaşanmıştır. Firma olarak bu gelişmeler ışığında çalışmalarımızı sürekli ileriye taşımaya gayret gösterdik.

 

       ÖZYAŞAR MAKİNA, müşterileri nezdinde sağladığı güvenle kısa zamanda çok hızlı büyüdü. Bölgesinde ve Gaziantep’te tanınan ve bu sektörde adından söz ettirmeye başlayan bir firma haline dönüştü. Müşterilerini ihtiyaç ve isteklerine en uygun çözümleri geliştiren ve her aşamada memnuniyeti sağlayan ÖZYAŞAR MAKİNA, üretim sürecindeki profesyonel, titiz ve düzenli çalışması ve ürünlerindeki kalite ile yurtiçi ve yurtdışında güvenilir bir marka olmayı kendisine hedef olarak belirlemiştir. Bu gayretleri çalışmalarının sonuçları müşterilerimiz tarafından bizlere aktarıldıkça işlerimize olan aşk ve şevkimiz bir kat daha artmaktadır.Bizlere güven ve memnuniyetinizin artması için olanca gayretimizle çalışıyor ve çabalıyoruz. sizlere layık olabilmek adına durmadan ilerlemek istiyoruz.

ÖZYAŞAR MAKİNA Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu’nun Sanayi Başkenti Gaziantep’te kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana birçok teknolojik gelişmeler yaşanmıştır. Firma olarak bu gelişmeler ışığında çalışmalarımızı sürekli ileriye taşımaya gayret gösterdik. ÖZYAŞAR MAKİNA müşterileri nezdinde sağladığı güvenle kısa zamanda çok hızlı büyüdü. Bölgesinde ve Gaziantep’te tanınan ve bu sektörde adından söz ettirmeye başlayan bir firma haline dönüştü.Müşterilerini ihtiyaç ve isteklerine en uygun çözümleri geliştiren ve her aşamada memnuniyeti sağlayan ÖZYAŞAR MAKİNA, üretim sürecindeki profesyonel, titiz ve düzenli çalışması ve ürünlerindeki kalite ile yurtiçi ve yurtdışında güvenilir bir marka olmayı kendisine hedef olarak belirlemiştir. Bu gayretleri çalışmalarının sonuçları müşterilerimiz tarafından bizlere aktarıldıkça işlerimize olan aşk ve şevkimiz bir kat daha artmaktadır. Bizlere güven ve memnuniyetinizin artması için olanca gayretimizle çalışıyor ve çabalıyoruz. Sizlere layık olabilmek adına durmadan ilerlemek istiyoruz.